Звернення фермерів Полтавщини до президента України

Фермери Полтавщини запрошують президента України Володимира Зеленського та його представників аграрного напрямку приєднатися до Першого всеукраїнського форуму фермерів , повідомляє agronews.ua

Фермери звертаються до президента України Володимира Зеленського зі запрошенням приєднатися до Першого всеукраїнського форуму фермерів щодо обговорення важливих питань  та особистого знайомства.

«Володимир Олександрович, давайте поговоримо! Ми фермери України, закликаємо Вас до діалогу, якого ми так і не змогли домогтися від жодного президента України та жодної попередньої влади за часи незалежності!»,- звертаються представники фермерів.

Фермери зі всієї України зустрічаються  22 серпня 2019 року у м. Миргороді  Полтавської області  у районному Будинку культури ( вул. Гоголя 141 /1) о 11: 00 годині, щоб детально обговорити  нагальні проблеми та перспективи розвитку фермерства в Україні на наступні роки.

Також , вони запрошують всіх бажаючих приєднатися до обговорення нагальних питань фермерів, аграрної сфери  та майбутньої аграрної політики  держави за участю самих представників аграріїв.

The post Звернення фермерів Полтавщини до президента України appeared first on AgroNews.ua.

Powered by WPeMatico