Життя України у війні вносе свої особливості

У мирних містах бійці-герої вчаться знову жити, хоча на справді жити вони вміють і нам би у них повчитись.

Одещина не тільки народжує справжніх Героїв, вона також дає їм прихисток і начебто повинна надихати на майбутнє.
Але поки що та надія на майбутнє народжується тільки у колі побратимів, які не просто підтримують дружні відносини — вони дбають про один одного.

Незважаючи на те, що не у кожному місті України збереглися дієві осередки організацій, підтримкою яких можна заручитись, саме в Одесі такі організації є і про них ми теж обов’язково будемо розповідати.

Звісно, влада ще насправді не навчилась дбати про Героїв сьогодення, бо вони не сворюють фейкові організації, метою існування яких, є виколочування грошей і приференцій із державних і місцевих бюджетів.

Як завжди Справжніх не чутно і не видно, бо вони про себе не розповідають на кожному перехресті.
Тому виникають такі ситуації, коли воєнком у місті Рені Одеської області лише зараз на урочистому заході вручає нагороду про участь в АТО не знаючи що Виктор Андрианов Друг «Музикант» вже Народний Герой. І той воєнком скоріше всього навіть не знає, що то за нагорода з тризубом на грудях у Друга «Музиканта». Скоріше всього мер міста Рені Одеської області, навіть будучи особисто знайомим з Віктором Андріановим, теж того не знає!

Можливо мер цього не знає тому, що Віктор Друг «Музикант» до нього ніколи не звертався саме як Народний Герой, навіть тоді коли потребував допомоги коли удочеряв маленьку дівчинку з дитбудинку і йому пробували чинити спротив.
Щодо питань по місцевому дитячому будинку мер Рені дійсно допоміг і за це йому ми дякуємо.

Але ж все таки у кабінеті мера Рені можна часто зустріти організації афганців, які не цураються інколи носити навіть не свої нагороди.
Будь кого, але навряд чи частенько зустрінеш у мера Віктора Андріанова Друга «Музиканта» — мабуть тому, що мер Рені разом з воєнкомом того не взнає пока ми не напишемо.

З цього виходить, що влада недопрацьовує, ой як сильно не допрацьовує.

А ще головне, на чому треба зробити наголос!
Ніколи не запитуйте у Народного Героя чим йому допомогти, бо він вам скаже що нічого не треба. Не імітуйте піклування — просто робіть справу, а не відмітки!

Про ще одну Героїню Одещини ми обов’язково напишемо і будемо про це постійно писати для тих, хто посіли затишні кабінети і знову наплутали щось з пріоритетами!!!