Затримані хулігани в Одесі не мають ніякого відношення до добровольчих батальйонів


Враховуючи, що надходять численні запити щодо хуліганських дій, що мали місце в парку ім. Т. Шевченка в Одесі краще один раз публічно поінформувати: повідомив радник глави ГУ НП Нацполиции в Одеській області Руслан Форостяк.

Дійсно, три хлопця, одягнених у військову форму, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, здійснювали хуліганські дії, які сколихнули все місто. При своїй неадекватній поведінці, вони додатково погрожували предметом, схожим на пістолет (як пізніше з’ясувалося пневматичним), і словесно погрожували привести в дію бойову гранату, як пізніше виявилося, в них її не було.

На місце події громадянами та очевидцями події була викликана поліція, а попередньо їх затримали працівники комунального підприємства «Муніципальна охорона», при цьому вони утримували їх на місці до приїзду патрульної поліції.

Затримані хулігани, як виявилося, не мають ніякого відношення до добровольчих батальйонів, або підрозділів ЗСУ, а також не входять ні в які місцеві громадські формування. 

Вони вели асоціальний спосіб життя і пиячили під виглядом «АТОшників».

Особи хуліганів встановлені, їх підозрюють у скоєнні правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 296 КК України.

Приморський відділ поліції р. в Одесі ГУНП в Одеській області веде слідчі і процесуальні дії щодо осіб, які брали участь у хуліганському правопорушенні.