За хабар в Одеській області покарали посадовця управління ДСНС

 

Приморський районний суд Одеси виніс вирок колишньому заступнику начальника Управління – начальнику відділу планування заходів цивільного захисту ГУ ДСНС в Одеській області Віталію Коваленко.

Суд присудив екс-чиновнику, якого піймали на хабарі у 10 тис. грн штраф розміром у 25 500 грн., про це йдеться у вироку, який опубліковано у Єдиному реєстрі судових рішень.

Судове засідання відбулося 11 жовтня поточного року, а документ оприлюднено на минулому тижні. Такий вирок було винесено з огляду на те, що обвинувачений уклав угоду з прокурором про визнання винуватості. Окрім того, Коваленко “зобов’язується беззастережно визнати обвинувачення в обсязі підозри у судовому провадженні”.

Як зазначено в документі, слідство встановило, що у серпні 2017 року обвинувачений у салоні свого автомобіля Hyundai Tucson поблизу магазина “Таврія-В” одержав від посередника 10 тисяч гривень хабара. Колишній чиновник обіцяв “вплинути на службових осіб ГУ ДСНС України в Одеській області щодо не перешкоджання функціонуванню нежитлового приміщення з боку органів, уповноважених на перевірку стану пожежної безпеки в Одесі”.

Окрім того, що Коваленко повинен сплатити штраф, йому також заборонено півтора року здійснювати функції представника влади та обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарчих функцій.