Юні жителі Балтського району відвідали найвизначніші місця столиці України (Фото)


29 найкращих учнів з 5-го по 11-й клас Гольмянської школи побували з незабутньою екскурсією в Києві. 

Цей подарунок вони отримали від фермера та колишнього голови Балтської райдержадміністрації Євгенія Кифоренка, який у такий цікавий спосіб вирішив заохотити дітей за хороше та відмінне навчання. 

Критерієм відбору стали гарні оцінки та охайні щоденники.
Юні гольмянці відвідали найвизначніші місця столиці України, побували на алеї “Небесної сотні”, Верховної ради, Уряду та адміністрації Президента. 

Протягом всієї подорожі по Києву їх супроводжували екскурсовод агенції «Красивий Київ» та Національна поліція України (на прохання Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та за командою начальника поліції Києва Євгенія Жукова).

Серед спогадів, якими діти ділились після екскурсії по Києву, саме спілкування з поліцейськими їм сподобалось найбільше.

Мабуть саме тому що спілкування з новою поліцеєю було взаємним, адже на прощання поліцейські та гольмянські школярі обмінялися подарунками.

Слід зазначити, що в організації цікавої поїздки до столиці України прийняв не тільки педагогічний колектив Гольмянської школи, а й очільник Балтської об’єднаної територіальної громади Сергій Мазур.

Як відмітив на своїй сторінці у Facebook, спонсор та організатор Євгеній Кифоренко, – що тільки разом ми в змозі дарувати дітям свято, і це вартує робити заради дитячих посмішок та наших дітей!