Як в Ананьївському районі директора міняли (Відео)

14.04.2015 року в державне підприємство «Дослідне господарство «Жеребківське» Інституту сільського господарства Причорномор’я Національної академії аграрних наук України намагалися представити нового директора. Однак працівники цього підприємства мали протилежну думку і не допустили директора вказаного інституту Цандур М.О. до адміністративної будівлі і вимагали залишити на посаді директором Лизогубенко Костянтина Івановича, з яким нібито незаконно розірвали контракт.

Новим директором призначено Хом’яка Павла Володимировича, але люди запропонували йому і всім прибулим забиратися геть і повернути їм директора Лизогубенко К.І.

Люди кажуть, що корупціонери з  Національної академії аграрних наук України таким чином продають державні підприємства, а людей звільняють з роботи. Це родиться для того, щоб бажаючі бізнесмени могли забрати землю, а для цього вони ставлять свого директора, який доводить підприємство до банкрутства і після цього його ліквідують. Лише люди, як і завжди, залишаються обдурені, і без роботи, і без землі.

Щоб цього не трапилося, всі вони прийшли до адміністративної будівлі і стали на захист своїх прав.

Крім того люди зібрали підписи під зверненнями в різні інстанції і мають намір стояти до перемоги. Сьогодні люди перемогли, а що буде завтра? Хто їм допоможе, якщо призначені директора ходять з адвокатами?

Про цю проблему ми розповіли голові громадської ради при Ананьївської районної державної адміністрації Седову В.О. і попросили втрутитися, оскільки дії керівництва академії стосуються мешканців Ананьївського району, які працюють на цьому підприємстві і у разі незаконних дій, вони залишаться без засобів для існування. Інших керівників Ананьївського району ми не знайшли, мабуть вони готуються до виборів і їм ніколи вникати в проблеми виборців.

Пропонуємо вам звернення та відео зустрічі з керівництвом НААНУ.

ДИРЕКТОР 001

ДИРЕКТОР 002

ДИРЕКТОР 003

Моляка Едуард.