Як на півночі Одещини “люстровані” чиновники повертаються до влади (Відео)

Балтська телекомпанія «Балінформкомпанія» на своєму каналі в youtube виклала відеозапис засідання Громадської Ради при Балтської РДА.

Однією з головних тем було обговорення правомірності, законності, моральності призначення заступником голови Балтської громади — колишнього голови районної ради Валерія Желіховського однопартійця “біглого” Януковича з команди “Партії регіонів”.

Нагадаємо нашим читачам “Провінція.нет“, що під час  Революції гідності Валерія Желіховського “люстрували” депутати районної ради та місцеві активісти, і змусили написати заяву про звільнення із займаної посади.

Також обурення жителів Балтського району викликала участь Желіховського в СТОП-МАЙДАНІ в Одесі, від якої до останнього Желіховський відхрещувався під час засідання, але спільно з тоді ще депутатом обласної ради від Партії регіонів, директором педучилища Сергійом Іванніковим  та вчителями цього училища Вірою Печарською та Тетяною Притуляк.

Нагадаємо читатчам “Провінція.нет“, що Тетяна Притуляк та Віра Печарська отримали з рук президента Порошенка в 2015 році державні нагороди.

Тільки дивно за які заслуги, мабуть за участь у мітингу Скорика “СТОП-МАЙДАН”?

Обговорення проходило дуже бурхливо, сам Желіховський до кінця не був присутній, віддав перевагу «зникнути».

Далі на відео…