Як депутатів Балтської громади вводять в оману для «потрібного» голосування (голос депутата)


На своїй сторінці у Facebook депутат Балтської об’єднанної громади Тетяна Соколова написала що депутатів вводять в оману для «потрібного» голосування!

На позачерговій сесії 04.08.2017 р. всупереч регламенту міської ради без обговорення на земельній комісії на сесію було винесено питання «Про затвердження місць забору піску та глини для забезпечення власних гоподарчо-побутових потреб населення, підприємств та установ на території Балтської ОТГ, а також для потреб при проведенні капітального та поточних ремонт узбіч доріг». 

 В останньому випуску газети «Ваш інтерес» начальник відділу ЖКГ В.Стрілець дуже змістовно роз’яснив, для чого потрібно терміново затвердити місця забору піску, а саме для укріплення узбіч при капітальному ремонті дороги Кодима – Балта, а в подальшому і дороги Вінниця- Гайсин – Балта – Великомихайлівка. 

На ремонт дороги Кодима – Балта виділено 230 мільйонів гривень ., невже при формуванні такого кошторису вирішили зекономити на піску, мовляв будемо проїжджати повз Балтського кар’єру, там безкоштовно зможемо взяти?! 

 В тому році ми були свідками , як під «соусом» власних потреб цілими Камазами пісок з Андріяшівського кар’єру вивозився для потреб приватних підприємств та торгових точок . 

Привід змінили, історія повторюється написала Тетяна Соколова, та депутатами в черговий раз скористалися…