Як Балтська поліція розпочала новий 2018-й рік?

 

З початку року Балтська поліція отримала 125 викликів на лінію «102», з них 12 – кримінального характеру. По всіх правопорушеннях встановлено особи, які їх скоїли.

Також були виклики у яких повідомлялося про порушення правил дорожнього руху, водіння в алкогольному стані, хуліганські дії, розпивання спиртних напоїв, бійки, тілесні ушкодження та понад 10 випадків сімейних сварок.

1 січня у центрі міста біля 4 години ранку знаходився малолітній хлопчик без батьків. Хлопчика привезли додому та викликали його бабусю, яка дала пояснення, що її дочка зловживає спиртними напоями, а онук був без нагляду, тому так сталось. На «горе-матір» складено адміністративний протокол, передбачений ст.184 КУпАП (невиконання батьками своїх батьківських обов’язків по догляду за дітьми).

7 січня 2018 року до Балтського ВП надійшло телефонне повідомлення від старости одного з сіл району, про те, що невідомі особи пошкодили автобусну зупинку. При виїзді на місце пригоди співробітники Балтського відділу поліції встановили, що дане пошкодження скоїв невідомий злочинець, керуючи автомобілем, яким напередодні заволодів. Завдяки спільним діям працівників карного розшуку та групи швидкого реагування злочинець та автомобіль були знайдені протягом 2-х годин. На правопорушника складено адміністративні протоколи, передбачені ст.130,122-4,122,124 КУпАП . За вказаним фактом слідчим Балтського ВП було внесено відомості до ЄРДР за ст.289 ч.1 КК України (незаконне заволодіння транспортним засобом).

Також протягом десяти днів до адміністративної відповідальності притягнуто 91 особу.
за зловживання алкогольними та тютюновими виробами притягнуто 40 осіб, з них 5 неповнолітніх;
за вчинення хуліганських дій притягнуто 9 дорослих осіб;
за вчинення насилля в сім’ї притягнуто 6 осіб;
за невиконання батьками батьківських обов’язків по догляду за дітьми притягнуто до адміністративної відповідальності 8 дорослих осіб.

Поліцейськими, які несуть службу по забезпеченню безпеки на дорогах, за порушення правил дорожнього руху складено 22 адміністративних матеріала за відповідними статтями Кодексу України про адміністративні правопорушення. Серед них 6 правопорушень пов’язані з керуванням транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Також зафіксовані факти керування транспортним засобом особами, які не мають відповідних документів на право керування таким засобом або не пред’явили їх для перевірки та інші.

«На сьогоднішній день ми значно посилили патрулювання в усіх місцях скупчення людей, на вокзалі, в місцях скупченнях молоді, перевіряємо транспорт на в’їзді та виїзді з м. Балти. Групи швидкого реагування Балтського відділу поліції чергують в центрі міста, зупиняють підозрілих осіб для перевірки документів та поверхневого огляду. Сьогодні такі заходи – необхідність і вони дають позитивні результати, – каже тимчасово виконуючий обов’язки начальника Балтського ВП підполковник поліції Микола Євтодій».