Все заради одного – запобігти скоєнню дітьми повторних злочинів (Новини держслужби)


20 липня 2016 року працівниками Балтського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції спільно з Балтським ВП ГУНП в Одеській області був здійснений спільний рейд по перевірці соціальних умов проживання за місцем мешкання неповнолітніх засуджених , які стоять на обліку в інспекції.

Під час проведення перевірки були обстежені соціальні та житлово-побутові умови проживання родин під облікових осіб. З батьками неповнолітніх були проведені профілактичні бесіди та роз’яснювальна робота щодо відповідальності за вчинення насильства стосовно дітей та за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Діти, які опинилися в конфлікті із законом потребують особливої уваги з боку правоохоронних органів. Наша мета – допомогти дітям в усвідомленні та розумінні шкоди скоєних правопорушень, сприяти їм у корисній зайнятості, вселити в дитячу свідомість бачення шляхів розв’язання проблем та складних життєвих ситуацій цивілізованим способом.

Це не перший спільний виїзд. Протягом строку відбування покарання до роботи із дитиною залучаються практично всі соціальні служби району. Під час відвідувань неповнолітніх вдома та в навчальному закладі з’ясовуються його проблеми , потреби, надається різноманітна допомога. І все заради одного – запобігти скоєнню дітьми повторних злочинів.