Вороги України кажуть що: «Визнання добровольців може порушити мінські домовленості

 

Вороги України не заспокоюються і розуміють: якщо Держава належним чином визнає добровольців, тоді ворожій пропаганді буде ще складніше спотворювати та паплюжити вагомий внесок та факти героїчного відстоювання воїнами-добровольцями, територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України.

Вороги України кажуть що: «Визнання добровольців може порушити мінські домовленості …

Україна ще в лютому 2015-го зобов’язалася прибрати з району бойових дій всі добровольчі недержавні збройні формування. Тому проект закону №7190 «Про визнання добровольців учасниками бойових дій, їх соціальний і правовий статус» йде в розріз з мінськими домовленостями».

Проте, зусиллями добровольців Одещини та дружніх нам патріотичних організацій, знайшли порузуміння з місцевими органами самоврядування та Одеської державної адміністрації і досягли порозуміння щодо важливості питання визнання статусу воїна-добровольця антитерористичної операції бійцям добровольцям!

Відповідно до рішення Одеської обласної ради від 17 червня 2016 року №186-VII «Про визнання воїнів-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України» та розпорядження одеської обласної державної адміністрації від 12 березня 2018 року №199/А-2018 активізувалася робота у цьому напрямку.

Одеський Загін УДА, разом із Штабом Аратта 8-й батальйон Української Добровольчої Армії, прийняв усі міри для забезпечення належної підготовки необхідних документів добровольців Одещини, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України і у найближчий час надасть їх створеній спеціальній комісії в Одеській області.

Вважаємо одним із своїх пріоритетних напрямків — прискорення роботи щодо захищеності бійців добровольців не тільки підрозділів УДА, а й інших добровольчих батальйонів. Надамо усіляку допомогу і консультації щодо підготовки пакету документів, а також допомогу комісії щодо уточнення та перевірки інформації для отримання бійцями добровольцями офіційного статусу воїна-добровольця антитерористичної операції.