Володимир Жмак провів особистий прийом громадян в Ананьївському районі


Особистий прийом громадян в Ананьївському районі провів перший заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Жмак, за участю голови районної державної адміністрації Дмитра Маковейчука.Жителі району активно відгукнулися на запропоновану можливість розповісти як про власні проблеми, так і проблеми громад. 

Від імені ветеранів та пенсіонерів звернулася голова Ананьївської районної ради ветеранів України Одеської області Валентина Тамалюнас, яка висловила прохання та надала аргументи щодо необхідності відкриття в районі «Соціальної аптеки» та «Соціального магазину».

Так, двоє жінок, які є матерями трьох і шести дітей звернулися із зверненням до обласного керівництва допомогти їм придбати житло. 

Ряд звернень, зокрема від жителів с.Шимкове, з яким звернувся Шимківський сільський голова Віктор Середа, жителів с.Долинського, з яким звернулись жителька села Наталія Андрійчук та Долинський сільський голова Михайло Думітрашко, а також депутат Ананьївської районної ради Валентина Мудрик стосувалися вирішення питання ремонту доріг за основними напрямками м.Ананьїв – с.Шимкове – с.Романівка, м.Ананьїв – с.Долинське, м.Ананьїв – с.Байтали.

З проханням посприяти у поверненні до району управлінь та організацій, які було раніше ліквідовано в Ананьївському районі, зокрема податкової інспекції, пошти, санітарно-епідеміологічної служби, управління Пенсійного Фонду і т.ін. звернувся редактор газети «Вісті Ананьївщини», депутат районної ради Володимир Сєдов. Крім того, він висловив слова щирої вдячності на ім’я голови облдержадміністрації Михайла Саакашвілі за допомогу у терміновому вирішенні питання, яке не вирішувалось попередньою владою більше року.

Про активізацію боротьби з корупцією говорили громадські діячі Олександр Шхалахов та Олексій Вторніков.

Делегація від представників Ананьївської районної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» представила інтереси ліквідаторів аварії на ЧАЕС, зокрема щодо забезпечення одного з них житлом, виплати заборгованості за рішенням суду та виплат на харчування.

Сприяння у допомозі завершення ремонту дитячого дошкільного закладу «Берізка» в с.Кохівка попросив від імені громади села Кохівський сільський голова Станіслав Рейтор, а Жеребківський сільський голова Адалат Джабієв звернувся зі зверненням про допомогу у приватизації житла жителями с.Жеребкове.

Спілкуючись із заявниками Володимир Миколайович уважно усіх вислуховував, задавав додаткові запитання та надавав аргументовані відповіді. «Ряд звернень будуть вирішені дещо пізніше. Над окремими необхідно працювати як органам влади в районі, так і залучати до їх вирішення різні структури. Але, жодне звернення не залишилось поза нашою увагою», – наголосив на завершення Володимир Жмак.