Влада та депутати не поспішають допомогти людям, яким ніде зігрітися в морози

 

По інформації якою володіє Інтернет-видання “Провінція.нет“, на півночі Одещини немає жодного пункту обігріву.

Варто відзначити, що стаціонарні пункти обігріву відкриваються за ініціативою місцевої влади, а пересувні по мірі оперативної необхідності — в ході боротьби зі сніговими заметами.

Нагадаємо нашим читачам “Провінція.нет“, що на півночі Одещини за останні дні випала місячна норма опадів.

При цьому,  місцева влада Котовського, Балтського, Савранського, Кодимського та Ананьївського районів, не проявили в цьому ніякої ініціативи і не звернулися до ДСНС з заявкою на відкриття таких пунктів.

Також мовчать депутати Областної ради від півночі Одещини, хоча ні…

Деякі, вихваляються накритими новорічними столами та звітують які ми хороші, а інші на новий рік звітують про своїх 100 днів на посаді з інших регіонів України.

А місцева “Еліта”  з “когорти” нових депутатів районного пошиву, невгамовно бореться з засніженими вулицями в селах,  “Кажуть що це потрібно”, так “цар Батюшка” з районного керівництва приказав!

Таким чином, 9 пересувних і 4 стаціонарних пункти обігріву, які є в розпорядженні одеських рятувальників, поки залишаються незатребуваними.

Нагадаємо нашим читачам “Провінція.нет“, що протягом трьох останніх днів температура повітря залишалася дуже низькою, і ночами опускаючись до -17°С.

Чому влада цих районів не подбала про створення пунктів обігріву, поки не зрозуміло.
Згідно з довгостроковим прогнозом синоптиків вже з 15 числа очікується нове суттєве похолодання. І питання холодної смерті стане дуже актуальним.