В Україні вперше презентували китайський самохідний обприскувач Lixing

Самохідний обприскувач Lixing 3WPZ-5000X2Фото: Тraktorist.uaСамохідний обприскувач Lixing 3WPZ-5000X2
Компанія «Агсолко Україна» презентувала новий самохідний обприскувач 3WPZ-5000X2 виробництва Lixing у рамках проведення агропромислової виставки «АГРО-2020» у Києві, розповів директор компанії «Агсолко Україна» Роман Осадчий. Про це повідомляє Traktorist, пише
agronews.ua.

Офіційний представник та дистриб’ютор китайського виробника Lixing компанія «Агсолко Україна» презентувала новинку для українського ринку — самохідний обприскувач Lixing 3WPZ-5000X2.

На виставці продемонстровано задньопривідну машину потужністю 140 к.с. зі швидкістю обприскування до 10 км/год, транспортною швидкістю на дорогах до 35 км/год, автоматичною американською коробкою передач, безступінчастою трансмісією.

Бак для робочого розчину має об’єм 5 тис. л, довжина штанги — 24 м, кліренс — 1,5 м, якого достатньо для більшості технологічних операцій практично на всіх культурах.

Машина проста, має механічний привід, зручна ергономічна кабіна з кондиціонером та всіма необхідними органами управління забезпечує максимальний комфорт оператора.

Роман Осадчий – директор компанії «Агсолко Україна».
Фахівець відзначив, що основна відмінність машини —конкурентоспроможний баланс споживчих якостей та помірної ціни ($70 тис). Наразі Lixing 3WPZ-5000X2 не має в Україні конкурентів у даному ціновому діапазоні.

Це класна пропозиція для українського аграрія, який в умовах недостатності доступного фінансового ресурсу може закрити потребу в якісному обприскуванні за помірні гроші.

Запис В Україні вперше презентували китайський самохідний обприскувач Lixing спершу з’явиться на AgroNews.

Powered by WPeMatico