В Україні створили найвисокогірнішу у світі плантацію лохини

Унікальну плантацію лохини відкрили на високогір’ї Міжгірщини, що на Закарпатті, неподалік села Нижній Студений. Закладені минулоріч фермерським господарством «Ласкі» кілька гектарів лохини дали перший урожай. Про це повідомляє пресслужба Асоціації “Укрсадпром” у Фейсбук, пише agronews.ua.

На висоті 800 метрів над рівнем моря на Міжгірщині розмістилася єдина у світі найвисокогірніша плантація лохини. Тут зібрали перший врожай.

На двох гектарах з десяти фермерського господарства «Ласкі» заклали 6 тисяч кущів – це кілька сортів лохини, придатних для вирощування на високогрір’ї.

“Унікальна плантація має усі шанси стати туристичною родзинкою Міжгірщини та й Закарпаття. Адже гості краю приїздять сюди, аби сфотографуватися та поласувати екопродуктом місцевого виробництва”, – йдеться у повідомленні.

Вдало вкладені інвестиції – приклад для інших підприємців, як можна господарювати у гірській місцевості. Крім поштовху для розвитку туризму, це – додаткові робочі місця і заробіток для тутешніх, це надходження у місцеві бюджети і використання коштів на благо жителів регіону, вважають в асоціації.

Нагадаємо, в Україні у 2020 році прогнозують урожай яблук до 1 млн тонн.

Запис В Україні створили найвисокогірнішу у світі плантацію лохини спершу з’явиться на AgroNews.

Powered by WPeMatico