В Одеській області забезпечили житлом 190 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

У 2017 році на Одещині 190 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, були забезпечені житлом. Про це повідомив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

«Торік на Одещині придбали 14 об’єктів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Цього року ця цифра в 13 разів більша. І це найвищий показник в Україні. Забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування залишається нашим пріоритетом і на цей рік», — зазначив голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов.
Згідно регіональної Програми «Забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб та молоді з їхнього числа» за кошти обласного та місцевих бюджетів у регіоні було придбано житло для 87 людей. У Лиманському районі розселили 13 осіб, у Біляївському — 10, у Роздільнянському — 9, в Іванівському — 7. П’ятеро стали мешканцями Кілійського району, четверо — Велихомихайлівського, ще четверо — міста Южний. В Арцизькому, Березівському, Кодимському, Овідіопольському районах та містах Одеса і Чорноморськ житло отримали по 3 особи. В Ананьївському, Балтському, Болградському, Ізмаїльському та Великомихайлівській ОТГ — по 2. По 1 особі стали мешканцями Білгород-Дністровського, Окнянського, Любашівського, Миколаївського, Захарівського, Тарутинського районів та міста Ізмаїл.

За кошти державної субвенції область придбала 68 об’єктів соціального житла та 10 об’єктів для створення дитячих будинків сімейного типу. Цього вистачить аби забезпечити житлом близько 100 осіб.
5 об’єктів соціального житла придбано у Біляївському районі. У Татарбунарському районі за кошти державної субвенції придбано 8 об’єктів соціального житла. По 4 об’єкти соціального житла придбано у Лиманському районі, Тузлівській ОТГ, а також у місті Подільську. По 3 об’єкти соціального житла придбано в Ананьївському, Кодимському районах та Красносільській ОТГ, Затишанській ОТГ. По 2 об’єкти соціального житла придбано в Арцизькому, Болградському, Білгород-Дністровському, Любашівському, Саратському, Захарівському районах, м. Білгород-Дністровський, у Біляївській та Балтській ОТГ. По 1 об’єкту соціального житла придбано в Іванівському, Ізмаїльському, Подільському, Миколаївському, Роздільнянському, Савранському, Тарутинському, Ширяївському районах, а також в м. Ізмаїлі та Великомихайлівській ОТГ.
Окрім того, придбано 9 будівель для створення дитячих будинків сімейного типу. В них планують розташувати близько 50 дітей-сиріт.