В Одеській області крадій отримав чотири роки позбавлення волі за крадіжку

За крадіжку гаманця з грошима 34-річний житель міста Котовська, що на Одещині, отримав чотири роки позбавлення волі.

До міліції надійшла заява від працівниці міськрайонного центру зайнятості про крадіжку гаманця з грошима і банківськими картками. Жінці було завдано матеріальної шкоди на суму понад дві тисячі гривень.

  

Під підозру відразу потрапив один із відвідувачів закладу. Правоохоронцям цей чоловік був добре знайомий – він перебував на обліках, як раніше судимий, і майже кожні три роки притягувався до відповідальності за вчинення крадіжок і незаконне зберігання наркотичних засобів. На допиті у слідчого чоловік розповів, що прийшов до центру зайнятості, аби стати на облік. Коли побачив, що одна з працівниць вийшла з кабінету, викрав з її сумки гаманець і пішов додому.

За фактом крадіжки було відкрите кримінальне провадження. «Під час досудового розслідування обвинувачений співпрацював зі слідством та повністю відшкодував спричинений збиток,- повідомила заступник начальника Котовського МВ Тетяна Шептекіта, – розслідуване у повному обсязі кримінальне провадження було передане в місцевий суд для розгляду».

Суд кваліфікував дії громадянина за ч.2 ст. 185 Кримінального кодексу України, як таємне викрадення чужого майна, вчинене повторно, і засудив його до чотирьох років позбавлення волі з випробувальним терміном один рік.

Котовський МВ ГУМВС України в Одеській області

<

p class=”MsoNormal” style=”margin: 0cm 0cm 0.0001pt;”>