В місті Балта відзначили день пам’яті героїв які загинули під час революції гідності (Фото)

Цими днями минає рівно три роки як в серці столиці нашої країни, посеред білого дня розстрілювали та по-звірячому забивали до смерті простих українців. Взимку 2014 року сотні тисяч людей на Майдані відстоювали право українців на краще та заможніше життя. 
    20 лютого м.Балта та весь Балтський район разом із усією Україною в скорботі згадує загиблих на Майдані й відзначає ще одну річницю пов’язану з трагедію — День пам’яті Героїв Небесної Сотні. 

    Цього дня на центральній площі міста представники районної та міської влади, підприємств установ та організацій, пересічні громадяни, вчителі, підприємці, викладачі, учасники АТО, лікарі, студенти, школярі, громадські діячі — всі вони прийшли на мітинг пам’яті, щоб згадати всіх загиблих на Майдані та помолитись за душу кожного Героя Небесної Сотні – справжніх борців, які високою ціною заплатили за можливість змінити країну.

   Священнослужителі відслужили заупокійну літію за загиблими на Майдані та в АТО, а всім присутнім бажали ніколи не бачити та не відчувати на собі страхіття війни.

   Після молитви присутні поклали квіти та лампадки до стенду з фотознімками загиблих на Майдані та в АТО і вклонились тим, хто не пошкодував свого життя захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права та свободу людини, європейське майбутнє України.