В м.Балта кладовища готують до поминальних днів

Після зимового періоду і напередодні поминальних днів працівники комунального підприємства проводять роботи по приведенню в належний санітарний вигляд територій міських кладовищ.

  

В рамках плану-графіка по підготовці до весняно-літнього періоду та Дня поминання покійних співробітниками підприємства ведуться роботи по санітарному очищенню територій кладовищ від торішнього листя, сухих гілок, прибирання та вивезення сміття.

  

Також прийнято спільне рішення продовжити роботи розпочаті в 2013 році по встановленню огорожі на міському кладовищі по вул. Ломоносова.

Крім того, у зв’язку зі збільшенням числа відвідувачів напередодні поминальних днів підприємством ведеться робота з встановлення додаткових сміттєвих контейнерів на всіх кладовищах міста.

В рамках благоустрою територій проводяться роботи по підрізанню та побілці дерев.

У зв’язку з тим, що в поминальні дні традиційно кладовища відвідує велика кількість людей, за порядком і самопочуттям громадян у ці дні будуть стежити чергові бригади швидкої допомоги та наряди міліції. Чергування будуть організовані біля всіх міських кладовищ.

Виконання даних робіт знаходиться на контролі міського голови Сергія Мазура.