В Балтському районі відбулось засідання госпітальної ради

 

Голова Балтської райдержадміністрації Роман Кацмаза прийняв участь в засіданні госпітальної ради Балтського Госпітального округу.

4 травня 2018 року для чотирьох північних районів Одеської області – Балтського, Любашівського, Кодимського та Савранського, відбулась напевно досить знакова та важлива подія, яка стосується медичної галузі – перше засідання госпітальної ради Балтського Госпітального округу.

На початку засідання тривали обговорення щодо кількісного складу дорадчого органу. Також обрано керівні органи госпітальної ради Балтського Госпітального округу, зокрема головою став голова Балтської районної ради Олексій Пантілєєв, секретарем – головний лікар КУ «Балтська ЦРЛ» Олександр Бурлака та заступниками голови – представники кожного з районів, які увійшли до госпітального округу.

На засіданні було затверджено план роботи Госпітальної ради на травень-червень 2018 р. та обговорено пропозиції розвитку госпітального округу. Наступне засідання було запропоновано провести 21 травня на території Балтського району, а до цього часу члени Госпітальної ради спільно планують об’їхати всі лікарні Балтського, Кодимського, Любашівського та Савранського, вивчити реальний стан справ медичних закладів та визначитись з перспективами подальшої роботи установ та їх розвитком.