В Балтському районі від снігу розчищено 70% вулиць


За словами заступника міського голови з питань ЖКГ Федіра Молодця, станом на 17.00 від снігу розчищено 70% вулиць міста. 

Розчищення військового містечка та прилеглої до нього території продовжиться 27 січня.

Допомогу комунальним службам у місті надає техніка підприємців А.Каніковського та В.І.Древицького. 

На території населених пунктів роботи проводять фермери, які вже неодноразово приймали на себе «сніговий удар»: А.Покотило, С.Матевосян, М.Обертун, С.Якімчук,В.Красатюк.

А також керівники сільгосппідприємств: ТОВ «Агрофірма «Хлібна Нива», ПП “Авангард” (Є.Кифоренко), ПСП «Перемога» (О.Радзилевич), ТОВ «Агронива» (І.Пилявський), ПСП «Пасат» (П.Побережна).

 

 

Підвищену активність проявляють самі мешканці міста і сіл, розчищаючи від снігу провулки і прибудинкові території. Тротуари та прилеглі до магазинів територію власноруч визволяють від снігового полону працівники бізнес-структур. Наведений порядок на території міського ринку.

Як кажуть самі балтяни, «не треба очікувати спеціальних команд, чи чекати на допомогу комунальників, які працюють зранку до пізнього вечора, – це же наше місто, і тільки спільними зусиллями ми подолаємо ті незручності, які підготувала нам зима. Це буває рідко, усього лише кілька днів на рік, тож невже ж ми не справимося?..»

Свідомість більшості балтян перевищує критичність окремих скептиків, які із задоволенням мусолять тему деяких проблемних дільниць замість того, аби докласти зусиль і очистити від снігу хоча б свою територію. 

Відділ з питань ЖКГ звертається з повторним проханням до мешканців міста та сіл – повідомляти про проблемні дільниці за тел. 2-23-79. Працююча техніка не завжди може подолати окремі складні дільниці, тож висловлюємо вдячність балтянам за порозуміння і за готовність до співпраці.