В Балтському районі пройшов турнір з футболу та волейболу з нагоди заснування місцевого стадіону (Фото)


21 жовтня на території Піщанської сільської ради Балтського району за підтримки голови Балтської районної ради Олексія Пантілєєва, відбувся міжрайонний турнір з футболу та волейболу з нагоди 60-річчя з дня заснування місцевого стадіону. 

У турнірі взяли участь команди м.Кодима, смт. Ананьїв, м.Подільськ, м.Балта та с.Піщана Балтського району. На святі були присутні голова Балтської районної ради – Олексій Пантілєєв, голова Балтської РДА – Роман Кацмаза, голова Кодимської районної ради – Геннадій Гладенький, заступник голови Кодимської районної ради – Олег Чернійчук, голова Савранської районної ради – Олександр Хапатнюковський, голова Савранської РДА – Віталій Свічинський. 

З вітальним словом до присутніх звернувся сільський голова – Гербенський Володимир, який зазначив, що головним скарбом життя є не землі, не багатства, якими володіємо, а головним скарбом життя є здоров’я і ми повинні берегти його. Володимир Дмитрович побажав учасникам змагань, глядачам та вболівальникам незабутніх вражень від гри.

Вітаючи команди, тренерів, гостей свята та глядачів, Олексій Пантілєєв висловив сподівання, що у подальшому такого роду спортивні зустрічі будуть проводитись якнайчастіше. Припустив, що немає, мабуть, жодної людини, у якої б не було яскравих спогадів про дитинство, про участь у спортивних іграх чи змаганнях. За останні роки кількість дітей, які займаються різними видами спорту зросла. І це чудовий показник. Побажав усім спортсменам та тренерам міцного здоров’я, сил, наснаги, впевненості у власних силах та високих звершень на спортивній ниві. З рук голови районної ради Олексія Пантілєєва, тренер Балтської ДЮСШ Сокерчак Валерій Михайлович, у подарунок, отримав волейбольні м’ячі. А також, із спортивним інвентарем та гарними побажаннями з нагоди свята завітав на турнір екс-сільський голова с.Гольма Кифоренко Євген Михайлович, який був радий зустрітися із ветеранами футболу, адже їм було що згадати.
Керівництво сусідніх районів підтримали ініціативу організаторів змагань й у подальшому мають намір проводити аналогічні спортивні заходи, які сприятимуть зміцненню здоров’я, та активному відпочинку.
Під час святкового концерту, звучали імена ветеранів спорту, які 20-30 років тому відчайдушно грали у футбол саме на цьому стадіоні. Закерничний Олександр Єфтихієвич, який виступив від імені ветеранів спорту, поринувши у спогади, пригадав роки, коли футбол був відрадою душі для багатьох з них. На пам’ять про зустріч з нагоди 60-річчя стадіону с.Піщана Олексій Пантілєєв вручив ветеранам сувеніри.