В Балтському районі пройшов турнір пам’яті Григорія Бутенка

Турнір пам’яті Григорія Бутенка  

 

Захоплюючим волейбольним турніром у селі Бендзарі Балтського району вшанували пам’ять відомого на Одещині вчителя, директора школи, талановитого організатора спортивних змагань Григорія Мефодійовича Бутенка. У змаганнях взяли участь 5 волейбольних команд із сіл Чечельник, Стратівка, Вербка та Бендзарі (дві команди – ветерани і молодіжна).

Легендарний сільський вчитель Бутенко Г.М. після закінчення педагогічного інституту все життя працював у Бендзарівській загальноосвітній школі (прийшов молодим спеціалістом разом з дружиною – вчителем фізики і математики). Працював вчителем фізкультури, трудового навчання, директором школи. Педагоги, школярі, їхні батьки цінували і любили його за глибоке знання психології дітей, за вміння розгледіти і розвинути їхні таланти, організувати колектив. 

Його вчительська, педагогічна біографія тісно пов’язана з біографією тоді ще учня Бендзарівської школи, а нині Героя України, генерального директора знаменитої компанії «НІБУЛОН» Вадатурського О.О. Разом грали у волейбольній команді, перемагали, досягали спортивних успіхів. У цій співдружності вчителя і учня гартувалися характер, воля Олексія Вадатурського, відомого в Україні і за її межами керівника і мецената.

  

 Перед початком волейбольних змагань добрі, щирі слова про видатного вчителя сказали колеги, гості турніру. Вчитель фізичного виховання Бендзарівської ЗОШ Кучер О.В. відзначив, що ці змагання мають добру давню традицію та проводяться вже десять років. А справу Григорія Мефодійовича продовжують його учні та внучка Вікторія Бутенко.

 Окремо Кучер О.В. висловив подяку генеральному директору ТОВ СП «НІБУЛОН» – компанія вже третій рік виділяє кошти на проведення турніру.

 Олег Бутенко, син легендарного вчителя, подякував спортсменам за участь у змаганнях пам’яті його батька.

Представник сільськогосподарського підприємства «НІБУЛОН» у с. Бендзарі Микола Садковський відзначив роль Григорія Мефодійовича Бутенка в педагогічному і спортивному житті громади села. Після завершення турніру він вручив подарунки та призи для спортсменів від імені компанії.

А переможцями стали волейбольна команда села Чечельник, якій Садковський М. вручив кубок. Друге та третє місця посіли команди Бендзарі (молодіжна) і Бендзарі (ветерани). Кращими гравцями турніру стали Шепітко Б., Дехтярук С. і Токмачов О.