В Балтському районі почав працювати міні-завод з виробництва комбікормів (Фото)

 

Міні – завод з виробництва комбікормів та преміксів створено в селі Гольма на базі  “Приватного підприємства “Авангард”.

У спорудження та обладнання інвестували власні кошти підприємства без залучення кредитних ресурсів, а саме виробництво буде спеціалізуватись на виготовленні європейської якості комбікормів та преміксів з сировини, яку вирощують на полях підприємства “Авангард” в Балтському районі.

Як розповів директор підприємства Євгеній Кифоренко

Потужність міні – заводу становить 150 – 200 тон на місяць але за необхідності можуть нарощувати виробничі потужності і працювати в декілька змін.

Продукцію планують реалізовувати під зареєстрованою торговою маркою “GRANULKA” по Україні і області, а також експортуватися за кордон.

Технологічний процес виробництва буде відбуватись на обладнанні з компютерним управлінням змішування, і це надає нам велику можливість при виробництві кормів дотримуватись рецептури та державних стандартів України.

Над рецептурою наших кормів декілька місяців працювали спільно українські та румунські технологи, до складу яких  входить 100% вітамінних добавок вироблених в Європі!

Ми також дуже добре попрацювали над логістикою, і сьогодні нашу продукцію без жодних додаткових витрат за доставку можна отримати у будь якому куточку України через державну “УКРПОШТУ”, та інших перевізників!

Наша продукція це дійсно європейська якість, але за українськими цінами! відмітив Євгеній Кифоренко.