В Балтському районі неповнолітнього засудили на 3 роки


Неповнолітнього засудили на 3 роки 3 місяці за крадіжку грошових коштів у старенької…Сьогодні Балтський районний суд засудив неповнолітнього крадія, який скоїв крадіжку із домогосподарства старенької пенсіонерки. Повідомляє інтернет – видання “Провінція.нет“.

Так, одного жовтневого дня 2015 року, неповнолітній 2000 року народження, якому раніше вироком суду було призначене покарання у вигляді одного року позбавлення волі, з корисливих мотивів, та з метою таємного викрадення чужого майна, зайшов на територію домогосподарства пенсіонерки, яке розташоване в м.Балта Одеської області, де реалізуючи свій злочинний намір, через незаперті вхідні двері проник в житловий будинок, звідки таємно викрав гроші в сумі близько 8000 гривен, після чого з викраденими грошима залишив будинок останньої, розпорядившись ними на власний розсуд, чим завдав старенькій бабусі матеріальний збиток на вказану суму.

Але завдяки наполегливій праці співробітників ювенальної поліції та карного розшуку, злочин було розкрито за декілька днів.

За даним фактом Балтським відділом поліції було відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка з проникненням), стаття передбачає позбавлення волі на строк від 3 до 6 років.

Після завершення розслідування справу передали в суд. 

Обираючи міру покарання, суд врахував те, що хлопець перебував на іспитовому терміні покарання, але ніяких змін у виправленні поведінки у нього не відбулось, незважаючи на всі профілактичні заходи, які здійснювались щодо нього.