В Ананьївському районі затримали лісорубів, незаконно вирубувавших дерева (фото)

Як повідомляє прес-служба облуправління нацполіції
, один житель району в лісосмузі неподалік від свого села спиляв п’ять дерев клена та намагався транспортувати їх на мотоблоці. Інший, 32-річний чоловік, завантажив незаконно спиляні дерева в автомобіль і намагався перевезти їх до місця свого проживання.
 

«Спиляні дерева вилучені для проведення експертиз. За даними фактами розпочато кримінальні провадження за ч. 1 ст. 246 (незаконна порубка лісу) Кримінального кодексу України. Санкція даної статті передбачає накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк, з конфіскацією незаконно вирубаних дерев», — йдеться в повідомленні.
Правоохоронці нагадують, що, крім притягнення до кримінальної (ст. 246 КК) або адміністративної (ст. 65 Купап) відповідальності за незаконну порубку дерев додатково стягується штраф. «Тому ціна таких дров значно перевищує вартість легально придбаних у лісництві», — підсумували у відомстві.