Увага! Погіршення погодніх умов!

За прогнозом Гідрометцентру найближчим часом очікується погіршення погодних умов у вигляді сильного вітру, дощу та мокрого снігу, зниження температури повітря, на дорогах – ожеледиця.

А це значною мірою ускладнює рух транспорту і пішоходів, повідомляє Балтський відділ поліції.

«Звертаємось до учасників дорожнього руху з проханням зважати на складні погодні умови та обмежити виїзд автомобілями під час погіршення погоди та на деякий час утриматись від поїздок. Якщо ж поїздка на авто, попри негоду, є необхідною, прохання дотримуватись правил дорожнього руху і не залишати автомобілі на узбіччі. Адже машини, які залишені на вулицях та автодорогах, створюютьперешкоди комунальним службам, котрі прибирають сніг. Подекуди снігоприбиральна техніка не може проїхати між припаркованими транспортними засобами», – йдеться у зверненні начальника Балтського відділу поліції.

«В умовах снігопаду варто рухатися з увімкненим ближнім світлом фар, а при зупинці вмикати аварійну світлову сигналізацію та не залишати транспортні засоби у нічний час на проїзній частині. Крім того, наближаючись до пішохідних переходів та місць розташування дитячих установ знижувати швидкість до мінімуму», – радить поліція Балтщини.