Уряд хоче перевірити ефективність використання коштів, які були направлені на місця на реформу децентралізації

 

 

Уряд обіцяє перевірити місцеву владу на ефективне використання коштів, які були надані урядом на реформу децентралізацію. Про це заявив міністр Кабінету міністрів України Олександр Саєнко.

«Звісно, у нас стоїть на порядку денному питання ефективності використання коштів. Окрім тих ресурсів, які передали в рамках децентралізації, близько 38 млрд грн уряд додатково виділяє на місця через різні програми. Прем’єр-міністр, як автор реформи, вимагає, щоб ці кошти використовувались правильно», – сказав Олександр Саєнко в інтерв’ю «Обозревателю».

Крім того, перевірка стосується й будівництва неякісних доріг. Саєнко нагадв, що на ремонт та будівництво автошляхів у 2018 році виділили 45 мільярдів гривень супроти 29,2 мільярдів гривень торік.

«Мені щиро шкода того, хто побудував неякісну дорогу. Ми виділили з державного бюджету серйозне фінансування. Прем’єр-міністр особисто братиме участь у заходах з контролю, інспектування дороги, адже масштабне дорожнє будівництво ініціював безпосередньо він», – підкреслив міністр.

Саєнко підкреслив, що за неякісні дороги мають нести відповідальність місцева влада та підрядники. Міністр додав, що до вивчення порушень готові долучитись правоохоронні органи та Державна аудиторська служба.