Український виробник с/г техніки почав випуск апаратів штучної вентиляції легень

Компанія «Аверс-Агро» запустила лінію з виробництва мобільних апаратів штучної вентиляції легенів OxyGEN у Дніпрі. Виробнича потужність лінії становить 20 одиниць на добу, повідомляє Промисловий портал. Про це пише agronews.ua.

“Аверс-Агро” є українським виробником сільськогосподарської техніки власної розробки. Компанія має конструкторське бюро та виробничі потужності, які розташовуються в Дніпрі. Апарати OxyGEN розроблені іспанською компанією Protofy.xyz при науковій підтримці фахівців з клінік Germans Trías i Pujol та Clínic de Barcelona та серійно випускається на автомобільному заводі SEAT. Конструкторська документація на апарат OxyGEN викладена у вільний доступ, тож будь-яка компанія може налагодити у себе виробництво апарату.

В компанії «Аверс-Агро» зазначили, що зі стрімким розповсюдженням коронавірусної інфекції стрімко зростає попит й попит на апарати ШВЛ. Апарат OxyGEN відрізняється невисокою ціною, простотою конструкції та мобільністю, завдяки чому його можна встановити у лікарняного ліжка будь-якого пацієнта, якому потрібен апарат ШВЛ.

Запис Український виробник с/г техніки почав випуск апаратів штучної вентиляції легень спершу з’явиться на AgroNews.

Powered by WPeMatico