Україна збільшила експорт свинини та м’яса птиці

При цьому імпорт свинини за звітний період збільшився на 11%, а імпорт м’яса птиці – скоротився на 3%. Про це йдеться в митній статистиці, опублікованій на сайті Державної фіскальної служби (ДФС).

Українські підприємства в січні-липні 2019 року поставили на зовнішні ринки 1,19 тис. тонн свинини, що на 2,5% більше, ніж за аналогічний період минулого року, в грошовому вираженні експорт свинини залишився на тому ж рівні і становив 2,65 млн дол.

Згідно зі статистичними даними, імпорт свинини в Україну за звітний період збільшився на 11% у натуральному вираженні і на 14% у грошовому – до 13,6 тис. тонн і 25,7 млн дол. відповідно.

Експорт м’яса птиці і субпродуктів з України, за даними ДФС, за сім місяців цього року зріс на 31% в натуральному вираженні – до 243,7 тис. тонн, і на 23% у грошовому вираженні – до 356,6 млн дол.

Імпорт цих продуктів за січень-липень становив 71,2 тис. тонн, що на 3% нижче за показника= семи місяців минулого року. У грошовому вираження імпорт м’яса птиці і субпродуктів скоротився на 2% і становив понад 28,6 млн дол.

The post Україна збільшила експорт свинини та м’яса птиці appeared first on AgroNews.ua.

Powered by WPeMatico