Україна потіснила польські яблука на ринку ОАЕ

Імпортери яблука з Індії, Малайзії, Сінгапуру, ОАЕ, Саудівської Аравії, Катару, Швеції та інших країн ЄС, які вперше спробували працювати з українським яблуком в минулому сезоні, говорять про те, що за якісними параметрами воно може стояти в одному ряду з яблуком з США при досить конкурентною ціною. Таку думку висловив керівник Українського плодоовочевої асоціації (УПОА) Федір Рибалко, інформує прес-служба асоціації.

«При цьому ціна на українські яблука істотно перевищує ціну, яку ті ж імпортери платять за яблука з Польщі. А в ОАЕ, після успішних поставок нашого яблука, відразу кілька імпортерів повністю відмовилося від закупівлі польської продукції», — говорить Федір Рибалко.

«У нас зараз є тільки одна, але дуже приємна проблема — обсяг попиту на яблука з України перевищує обсяг виробництва продукції необхідних сортів і якісних параметрів, перш за все тому, що у наших фермерів часто немає сучасного обладнання для зберігання, доробки та маркетингу яблука», — зазначає пан Рибалко.

При цьому в УПОА відзначають, що Україна має унікальні природно-кліматичними умови для вирощування яблука преміальної якості.

The post Україна потіснила польські яблука на ринку ОАЕ appeared first on AgroNews.ua.

Powered by WPeMatico