У зв’язку з різким погіршенням погодних умов в Балтському районі обмежили рух транспорту

 

У зв’язку з різким погіршенням погодних умов на території Балтського району значно ускладнено рух автомобільними шляхами!

Відповідні служби почали свою роботу ще з ночі, але у зв’язку з тим, що опади не припиняються, і за прогнозом погоди будуть йти орієнтовно до 20.00 год. 18 січня, там де дороги вже прогорнули, їх знову замітає снігом.

У даний час вживаються всі заходи щодо розчистки автодоріг та вулиць населених пунктів району та Балтської ОТГ, відновлення дорожнього сполучення між населеними пунктами Балтщини. З цією метою залучено снігоочисну техніку комунальних служб, Райавтодору, залучається техніка сільгосппідприємств та вже рухаються в напрямку Балтського району додаткові одиниці снігоочисної техніки Облавтодору.

Головою райдержадміністрації Романом Кацмазою організовано проведення спільного засідання районної та міської комісій з ТЕБ та НС. Представники служб та організацій доповіли про ситуацію за своїми напрямками та спільно прийнято ряд рішень:

Обмежити рух автотранспорту по дорогам державного та регіонального значення (особливо це стосується великовагових автомобілів). З цією метою забезпечити постійну роботу постів поліції при виїздах з району в напрямках Кривого Озера, м.Подільськ та в напрямку Вінницької обл..
• Бригадам РЕМу вжити максимальних заходів для відновлення електропостачання в населені пункти району та громади, де через важкі погодні умови стались аварійні відключення (сформовано та діє вже 5-ть таких ремонтних бригад)
• Забезпечити проїзд автотранспорту та рух автобусного маршруту до Центральної районної лікарні та забезпечення безперебійного функціонування бригад швидкої допомоги.