У Балті тепер будуть лікувати інфаркт міокарда за допомогою сучасної техніки

 

В Балтському районі відкрили відділення обласного реперфузійного центру на базі центральної районної лікарні.

Для обладнання філії реперфузійного центру та закупівлі ангіографу з обласного бюджету спрямовано понад 11 мільйонів гривень. Ремонт та оснащення відділення медичною апаратурою здійснено за рахунок бюджетів усіх рівнів.

Мешканці північних районів регіону зможуть цілодобово звернутися за безкоштовною допомогою. Про це повідомив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов під час брифінгу для ЗМІ в Балті, повідомляє прес-служба ОДА.

«Ми відкрили філію для того, аби зберегти золоті 120 хвилин: від встановлення діагнозу до початку лікування і встановлення стенту. Ще два тижні тому шанси на життя у таких хворих були дуже малі. Для хірургічного втручання їх доводилося з півночі області перевозити до Одеси. Зараз мешканці можуть своєчасно отримувати кваліфіковану допомогу тут, у Балті. Впевнений, саме врятовані життя – найкращий показник нашої спільної роботи», – наголосив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

За лікуванням до філії можуть звернутися мешканці 7 районів: Балтського, Кодимського, Любашівського, Окнянського, Подільського, Савранського та Ананьївського. Шляхом проведення невідкладних коронарних втручань є можливість щодня рятувати життя 3 пацієнтам.

Відкриття філії обласного реперфузійного центру КУ «Одеська обласна клінічна лікарня» для мешканців північних районів – один із пунктів Концепції розвитку системи охорони здоров’я та Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон» на 2017-2019 роки.