У Балті представили нового голову райдержадміністрації


3 травня, в середу відбулось представлення нового голови Балтської районної державної адміністрації Романа Кацмази.
У присутності керівництва Балтської районної ради, Балтської міської об’єднаної територіальної громади, голів сільських рад, керівників установ, організацій міста та району, працівників райдержадміністрації, громадськості заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Колебошин зачитав розпорядження Президента України №82/2017-рп. Про призначення Романа Васильовича Кацмазу, одного з перших переможців відкритого та прозорого конкурсу на посаду голови РДА.
Заступник голови облдержадмінстрації вручив новопризначеному голові посвідчення та побажав керівнику району конструктивної та плідної роботи задля впевненого розвитку Балтщини.
Привітали Романа Кацмазу з високим призначенням також голова районної ради Олексій Пантілєєв та Балтський міський голова Сергій Мазур, вручивши йому квіти і висловивши надію на подальшу плідну співпрацю.
Новопризначений голова подякував Президенту України, керівництву області за довіру, присутнім – за гарні слова, та у свою чергу визначив основні стратегічні напрямки роботи і висловив свої сподівання щодо плідної співпраці із депутатським корпусом, місцевими органами самоврядування, підприємствами та установами, громадськістю району. Він наголосив, що основним його завданням стає робота для блага всього Балтського району задля його розвитку та процвітання.