У Балті пожежники проводять інструктажі та навчання (Фото)

 Щодня вогнеборці ліквідують десятки пожеж на території Одеської області. Більшість з них стаються в житлових будинках і квартирах. Однак трапляється, що доводиться ліквідувати й масштабні пожежі на об’єктах, де одночасно перебуває велика кількістьлюдей. І такі пожежі є найбільш небезпечними, адже існує загроза загибелі багатьох людей.

В опалювальний осінньо-зимовий період особливо загрозливим стає людське недбальство і недотримання правил пожежної безпекипід час експлуатації опалювальних приладів.

Так 23.02.2017 року Головний інспектор Балтського МРС ГУ ДСНС України у Одеській області майор служби цивільного захисту Антонов С.О. провів інструктажі та навчання з керівниками закладів культури й особами, відповідальними за пожежну безпеку в них.Спілкуючись з представниками бібліотек та будинків культури Балтського району, рятувальники особливу увагу звертали на те, що для обігріву приміщень можна використовувати лише технічно справні та сертифіковані опалювальні прилади, а стан котелень у закладах культури повинен систематично перевірятися. Також фахівці Служби порятунку нагадали присутнім правила користування первинними засобами пожежогасіння. Окрім того, працівникам закладів під час спілкування вручалися тематичні листівки.

Такі інструктажі є, передусім, запорукою попередження пожеж та виникнення інших надзвичайних ситуацій у закладах із масовим перебуванням людей.