Телефонні шахраї знову обманюють жителів Балтщини


Правоохоронці вже неодноразово застерігали, попереджали та нагадували по радіо, телебаченню і на сторінках преси про так звані «телефонні шахрайства», однак жителі нашого краю продовжують потрапляти на гачок аферистів. 

«Ваш товариш у поліції. Готуйте гроші» – за такою, вже знайомою схемою, шахраї ошукали чергову жертву, 88-річного жителя міста Балта.

На мобільний телефон до потерпілого зателефонували у суботу 23 січня , близько 9 години ранку. В слухавці пролунав незнайомий голос.

Співрозмовник представився працівником поліції і повідомив пенсіонеру, що його товариш потрапив в поліцію і тепер йому загрожує в’язниця.

Проте одразу заспокоїв дідуся, мовляв, проблему можна вирішити – потрібні лише 10 тисяч гривень.

Переляканий дідусь одразу погодився віддати за порятунок товариша свої заощадження.

Псевдополіцейський попрохав перерахувати грошові кошти на банківський рахунок, що і зробив старенький і лише опісля дідусь вирішив звернутись у Балтський відділ поліції і розповісти про все правоохоронцям.

 Наразі за цим фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.190 КК України (шахрайство). Триває перевірка.

Працівники поліції вкотре звертаються до громадян з проханням бути обережними, у таких ситуаціях не піддаватися паніці та в жодному разі не перераховувати гроші.

Натомість заспокоїтися і зателефонувати своїй дитині, знайомому чи товаришу, а потім до поліції, щоб пересвідчитися у достовірності інформації.