Судно розмагнічування “Балта” взяло участь у навчанні із фрегатом ВМС Турецької Республіки


“7 березня в Мармуровому морі загін кораблів Військово-морських сил Збройних сил України в складі фрегата “Гетьман Сагайдачний” і судна розмагнічування “Балта” провів спільні навчання із фрегатом ВМС Турецької Республіки. Повідомляє інтернет видання “Провінція.нет“.

У складі групи український і турецький кораблі провели тактичне маневрування, тренування з протиповітряної оборони, з організації зв’язку, виконали інші завдання”.

Відповідно до плану спільних дій ВМС України й ВМС Туреччини, передбачене проведення спільних базових тренувань, підготовка екіпажів українських кораблів у навчальному центрі надводних сил турецьких Військово-морських сил.

6 березня загін кораблів ВМС України в Чорному морі вдосконалював взаємодію з літальними апаратами морської авіаційної бригади.

Зокрема, були відпрацьовані посадки (зльоти) вертольотів на палубу фрегата “Гетьман Сагайдачний”.

Крім того, кораблі виконали завдання в рамках операції з забезпечення морської безпеки в Чорноморському регіоні “Чорноморська гармонія”.

Командування ВМС України вважає, що проведення спільних заходів з турецькими колегами сприяє якнайшвидшому освоєнню стандартів НАТО.

 Фото : Евгения Кифоренко

Проход через пролив Босфор.