Стан доріг – одне з найбільш проблемних питань Кодимщини

Від стану дорожньої інфраструктури залежить і безпека громадян, і надходження інвестицій, а, отже, і розвиток району. Об’єктивна оцінка ситуації свідчить, що дорожнє господарство знаходиться в складному стані.

Очевидно, що кардинально змінити ситуацію за рахунок бюджетних коштів -наразі неможливо. Відтак (за ініціативи та сприяння райдержадміністрації) певні кроки, щоб якось утримувати дороги, зробити аварійні ділянки більш безпечними, проводяться (на щастя й погода дозволяє) силами сільгоспвиробників району.    

  Зокрема, завершується запланований ямковий ремонт автошляху Кодима – Олексіївка. Роботи виконуються за рахунок ФГ «Круїз» на чолі з С.І. Лупашком. На цій ділянці сполучення дійсно стало легше і безпечніше їздити.

 Сергій Іванович ділиться: – Задля покращення стану автошляху Кодима-Олексіївка було витрачено 320 тис. грн. У червні тільки на село Олексіївка було виділено 125 тис грн». С.І. Лупашко завжди керується у своїх діях наступним кредо: якщо робити, то якісно. Депутат обласної ради до всіх взятих на себе зобов’язань, в тому числі і до ремонту доріг, ставиться сумлінно. Перед тим, як заливати асфальт, з ями видувають сміття та пил. Наступним кроком розігрівають краї старого покриття і лише потім заливають асфальт і трамбують. 

  Такі поетапні заходи – надійна технологія, яка має забезпечити витривалість відремонтованих ділянок. Ремонтні роботи, ініційовані С.Лупашком, продовжуватимуться і надалі.