Спіраль історії по Балтському

 

Кажуть історія рухається по спіралі. Виток цієї спіралі у Балтському районі виходить десь 5 років. І ми бачимо становлення нового диктаторішки (пам’ятаєте минулий не доїхав на роботу 24 лютого 13-того року?).

Місцева влада декларує відкритість і прозорість, створюються навіть програми завдяки яким кожен житель і особливо молодь зможе впливати на рішення влади. Наприклад ” Головна помилка попередніх років полягає в тому, що молодіжна політика розроблялась для молоді без їх участі.

Тому ми провели ряд зустрічей з учнями загальноосвітніх шкіл міста та Балтського педагогічного училища з метою визначення молодіжних ініціатив, тобто щоб ініціювання заходів надходило від самої молоді.” Популізм.

Насправді є одна правильна думка, це думка голови ОТГ. Ніякі пропозиції і зауваження не мають місце бути, а 55 тушок (члени виконкому) мають проголосувати як скажуть.

Про це свідчить і репортаж Балінформкомпанії де виступи з різними пропозиціями і зауваженнями двох неугодних ( за традицією це Роман Грушко і я ) вщент повирізали ( ну хто платить, той і замовляє музику ).

Про це свідчить і манера міського голови підвищувати голос, коли щось не так як він хоче. І його фрази типу ” ваша обох задача зрозуміла”. На моє прохання пояснити в чому ж на його думку моя задача почалися різні відговорки.

Про це свідчить і те як поставлено питання для голосування. Натякнув мер, що потрібно дати дозвіл на розміщення тимчасової споруди ( п’ять разів до цього не давали) – дали ( тільки при цьому чомусь почервонів ).

Звичайно це стандартна поведінка людини у якої “все схвачено”. Купа інформресурсів які вдень і вночі прославляють “креативного молодого керівника”. Відсутність сильної опозиції ( кого приручили давши трохи бюджетного пирога, земельки, чи можливість вирішити інші особові проблеми ). Підтримка високопосадових покровителів.

Але… Ми вже неодноразово переконувались, що те, що здається міцним як гранітна стіна, може завалитися в один момент. Тільки кожного разу з іншими наслідками для узурпаторів. Як воно буде наступного разу не може сказати ніхто.

А Святий Миколай передав різочки членам виконкому за їхню пасивність. Якщо хтось і вивчив хоч 1-2 програми із 9 то це вже було б добре. І питання виникали б. А то сидять як дресировані і знають, що коли запипікає, то треба натиснути зелену кнопку на пульті. 

P.S. Чогось вирізане з етеру навіть питання про наявність в штаті Балтакомунсервіс ловця бездоглядних тварин з зарплатнею 80 тис. гривень на рік (штатний розклад чомусь зник з сайту міської ради).

Член виконавчого комітету балтської міської ради Дмитро Калмацуй.