Служба спасіння Українців від Українців (Фото)

На разі сьогодні патріотичні організації відреагували на випадок із спаленим авто громадським діячам, що опікувалися питаннями освіти.

Вилізли на поверхню багато питань, до яких ми ще не раз повернемось, бо бездіяльність поліції, корупція і політичні ігрищя саме до цього і приводять.

Начебто все для вас, люди!

От вам територіальна громада, де ви можете самі вирішувати що для Вас краще. Але ж ні, замість одного Януковича можуть з’явитися тисячі нових, які поприводять своїх любих друзів і почнуть цькувати інакомислячих. Темний народ на підпитку каже: “ми тут місцеві афганці і самі розберемось”. Звісно розберетесь, і не має сумніву що саме такі “розберемось” призвело до ситуації на Донбасі. Інші кажуть, що наш прапор жовтоблакитний і чому ви приїхали у тому числі з червоно-чорними, бо у школі у таких селах навряд чи розкажуть, що червоно-чорний, це той же жовто-блакитний, який залитий кров’ю за наше з вами світле майбутнє. 

Нормальні наче всі люди і начеб-то після довгого спілкування нормальна громада, от тільки машини самі чомусь загоряються у людей, які ідуть проти течії.

Загоряються машини, цілі українські сімї тримають у рабстві, сотні інших ситуацій до яких у нас поки руки не дійшли, біда у тому, що руки не дійли до таких питань ані у правоохоронних органів ані влади яка використовує левову частину нашого з вами бюджету. Бо у влади склалося враження, що усі з усіма вже подомовлялись і розкрадати країну можна вже спокійно.

Такі села як Розквіт, Розквітівської обєднаної територіальної громади Березівського району Одеської області, схожі на резервації опоблоковських рабів, як колись Донбас для обирання Януковичів.

Звісно, до таких сел дороги дуже погані, бо кажуть що все від Князя якогось залежить. Вдумайтесь тільки, що виявляється є дійсно така людина, яку в Одеській області Князем називають і питання доріг дійсно він вирішує.

Та ви що вже зовсім орієнтири повтрачали?

Чи думаєте, що поки наші побратими зайняті війною, до вас хід не дійде?

Люди люблять домовлятися, бо в руках у голови територіальної громади уся земля, а треба якось жити. Але мало хто розуміє, що місцеві князьки, які вже добре спілкуються українскою мовою, сплели свою нову павутинку, як у більшості взяти і відібрати цю землю.

Там десь у мережі, я зустрів заклики йти питати з губернатора і створювати мітинги біля ОДА, особливо цікаво, що збрають народ на мітинги саме ті люди, що не були з нами сьогодні у Розквіті.

Я проти безкінечного майданення і замість того, пропоную провести пресконференцію, запросивши на неї і голову поліції і губернатора, прокурора, головного освітянина, ще кого треба, та цивілізовано не тільки порушувати питання, а і надаючи певні варіанти рішень домагатися відповідної роботи.

Усі бажають виглядати білими та пухнастими, дехто мріє про нову кар’єрну сходинку, проте може статися таке, що за бездіяльність хтось із цієї сходинки саме зараз полетить у низ.

Автор: Юрій Козаріз.