СБУ викрила на хабарі посадовця державного агентства рибного господарства

На Миколаївщині співробітники Служби безпеки України викрили на отриманні хабара провідного спеціаліста Чорноморського управління державного агентства рибного господарства. Про це повідомила прес-група Управління СБ України в Миколаївській області, пише agronews.ua.

За версією слідства чиновник налагодив корупційну схему отримання хабарів з місцевих рибалок за не притягнення їх до кримінальної та адміністративної відповідальності за порушення правил промислового вилову риби.

Правоохоронці задокументували факт вимагання чиновником 1,5 тисячі доларів США. Його затримали у середмісті Очакова, згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, після отримання другого «траншу» у 800 доларів від місцевого жителя.

У межах розпочатого за ч. 3 ст. 368 кримінального провадження тривають слідчі дії. Встановлюється можлива причетність інших посадовців до функціонування протиправної схеми.

Операція із викриття зловмисника проводилася спільно зі слідчими територіального управління ДБР, розташованим у м. Миколаїв, під процесуальним керівництвом прокуратури Миколаївської області.

Запис СБУ викрила на хабарі посадовця державного агентства рибного господарства спершу з’явиться на AgroNews.

Powered by WPeMatico