Рятувальники перевіряли, як живуть неблагополучні сім’ї у Балтському районі


За 2016 рік в Балтському районі виникло 84 пожежі, на яких загинуло трое дорослих. Основні причини загоряння — порушення правил під час влаштування та експлуатації електроустановок, необережне поводження з вогнем та порушення правил обладнання та експлуатації печей.


У зв’язку з цим сьогодні працівники Балтського міськрайонного сектору ГУ ДСНС України у Одеській області пройшлися по будинкам вул. Кірова, Шевченка, Дячишина Любомирська м. Балта. Власників попереджували про виникнення пожеж, рятувальники наполягали на покращенні протипожежного захисту житлового фонду та навчали населення правилам пожежної безпеки в побуті у зимовий період.

В основному рятувальники заходили до осіб, що належать до групи підвищеного ризику: самотніх осіб похилого віку, багатодітних сімей, людей, які зловживають спиртними напоями, неблагополучних сімей, інвалідів та тих, хто потребує соціальної підтримки. Людям вручили листівки, плакати та пам’ятки з правилами пожежної безпеки в побуті у зимовий період, та проінструктовано під підпис.


Ще під час рейду рятувальники звертали увагу на стан пожежної безпеки в житлових будинках. Перевірили, в якому стані електропроводка, димоходи, печі тощо. Якщо порушення знаходили, то розповідали, як їх усунути, або ж одразу усували їх разом із господарями.

Балтський міськрайонний сектор ГУ ДСНС України у Одеській області звертається до усіх мешканців з проханням бути уважними та обережними у поводженні з вогнем, а також при користуванні приладами опаленням, електропобутовими та газовими приладами. Дбайте про свою безпеку та безпеку ближніх! У разі виникнення пожежі чи надзвичайної ситуації негайно телефонуйте за номером 101.