Рішення про проведення «Євробачення-2017» в Києві переглянуть


Майже затверджене рішення про проведення конкурсу в Києві вирішили переглянути. Про це повідомив на прес-конференції Голова ОДА Михайло Саакашвілі.
За його словами, Євробачення має пройти в нашому місті тому, що Одеський аеропорт — єдиний, який за рік показав зростання за всіма показниками і продовжує розвиватися.
Також в Одесі, за його словами, набагато безпечніше: «За той час, поки я перебуваю в Одесі, тут не було жодного серйозного події, в той час як в Києві, що мене не радує, сталися кілька великих терактів».
Михайло Саакашвілі зазначив , що в Києві «Євробачення» просто ніде проводити, а в Одесі є стадіон «Чорноморець». На його думку, проведення всеєвропейського пісенного конкурсу у нас, допоможе подолати сепаратизм.
«Джамала з Криму. Тому Євробачення треба проводити там, де море, сонце і тепло», — зазначив Саакашвілі. Голова ОДА висловив упевненість, що ініціативу проведення конкурсу в Одесі підтримає Петро Порошенко, а прем’єр-міністр Гройсман фактично вже підтримав. Показником цього стало те, що майже затверджене рішення про проведення конкурсу в Києві вирішили переглянути.