Прокуратура направила до суду обвинувальний акт у справі про викрадення народного депутата України


Слідчі прокуратури Одещини завершили досудове розслідування стосовно двох підозрюваних у готуванні до викрадення народного депутата України, замаху на заподіяння тілесних ушкоджень у зв’язку з його громадською діяльністю, а також в організації друку забороненої літератури.

Прокуратура області направила до Суворовського районного суду обвинувальний акт щодо вказаних осіб, серед яких і депутат Лиманської районної ради Одещини.

Крім того на теперішній час слухається у суді обвинувальний акт стосовно ще одного фігуранта діяльності типографії із виробництва незаконної друкованої продукції.

Нагадаємо, слідчі прокуратури Одещини спільно зі співробітниками Управління Служби безпеки України в області викрили трьох осіб, які на початку 2017 року організували виробництво на території Одеси буклетів. Зміст продукції був направлений на розпалювання національної ворожнечі та приниження національної честі і гідності.

Також у ході розслідування правоохоронці виявили дані про планування двома чоловіками викрадення народного депутата України та намірів спричинити йому тілесні ушкодження.

Так, 23 лютого цього року у ході спецоперації слідчі прокуратури та співробітники Управління Служби безпеки України в області організували імітацію викрадення депутата. У подальшому правоохоронці попередили нанесення йому тяжких тілесних ушкоджень та затримали зазначених осіб.