Поліція звертається до жителів області з метою забезпечення належного збереження державного майна


Шановні громадяни! На території Одеської області функціонує розгалужена магістральна електрична мережа , лінії електропередач ,яка проходить через Балтський район.  Балтський відділ поліції Головного Управління національної поліції в Одеській області , з метою забезпечення належного збереження державного майна НЕК «Укренерго», недопущення терористичних посягань на особливо важливі об’єкти електроенергетичної інфраструктури району, просить громадськість інформувати орган поліції при отриманні відомостей про осіб, що мають екстремістські наміри здійснити терористичні акти, зухвалі хуліганські дії, для здійснення попереджувальних заходів. Особливу увагу звертати на підозрілих осіб, насамперед одягнених в камуфляжну та мисливську форму , що при собі мають речі, які можуть бути використані для нападу та скоєння терористичних актів. 

При отриманні будь-якої інформації: – не порушуючи обстановки, здійснити невідкладні заходи щодо організації особистої безпеки та оточуючих; – терміново повідомити по телефону «102»; У разі виявлення підозрілих предметів необхідно повідомити чергову частину Балтського відділу поліції ГУ НП в Одеській області за телефоном 048-66 -2-28-02 або за телефоном спецлінії «102» цілодобово. 

Своєчасне повідомлення органів внутрішніх справ про всі факти правопорушення або злочинного задуму, а також підозрілі дії невідомих осіб відносно Вас, підвищує ефективність роботи органів правопорядку і особисту безпеку. Начальник Балтського відділу поліції Сергій Тютюненко.