Поліцейські знайшли неповнолітню, яка без дозволу рідних три доби гостювала у сусідньому районі

 

Розшукові заходи по встановленню місця знаходження зниклої дівчинки проводилися на території трьох сіл Подільського району, де зникла мала досі широке коло спілкування. По крихтам збираючи інформацію, сліди юної мандрівниці привели поліцейських у Окнянський район.

Повідомлення про те, що 13-річна падчерка три доби відсутня за місцем мешкання, надійшло до поліції від мешканки села Бочманівка. Жінка мешкає разом з біологічним батьком дівчинки, її мати сім років тому подалась на заробітки і з того часу не цікавиться долею дитини. Заявниця повідомила, що дитина може знаходитись у подружок в селах Коси, Бочманівка, Ставрово.

Поліцейські об’їхали вказані села і поспілкувались з усіма знайомими дівчинки, але ніхто її не бачив. Пізніше з’ясувалось, що в селі Ставрово Окнянського району мешкає родина, куди неповнолітня іноді приходила в гості. На щастя, дівчина була саме там. Неповнолітня запевнила господиню будинку, що тато дозволив декілька днів побути в гостях.

«Протиправних дій відносно дитини вчинено не було. Зараз вона передана поліцейськими представникам відділу у справах дітей Подільської райдержадміністрації для вирішення питання щодо подальшого перебування»,- розповів начальник Подільського ВП Микола Піщанський.