Петро Порошенко: Прийміть найширіші вітання з нагоди святкування дня міста Балта

Дорогі жителі Балтської громади, шановні балтяни!

Прийміть найширіші вітання з нагоди святкування Дня міста!
Це особливий день, бо іменини рідного міста – це свято єднання. Саме в такі моменти кожен відчуває в своєму серці любов і гідність за свою малу вітчизну, сповнюється почуттям єдиної родини. Це свято об’єднує усіх, кому дороге місто, його героїчне минуле і трудове сьогодення.
Усі досягнення, якими багата Балта, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. Балта – північна столиця Одещини, мальовнича перлина Поділля, гідна частинка України, тут неймовірно сильна волелюбна енергетика і історично сформовані багатонаціональні традиції та міжконфесіональна толерантність.
Приємно відзначити, що Балтська громада – одна з найбільших і показових громад України, демонструє велике прагнення її жителів розвиватися, покращувати благоустрій, набувати європейського вигляду. Разом ви – єдина і велика сім’я, яка прагне жити краще.
Тож нехай вас завжди об’єднує любов і небайдужість до рідного міста, адже саме спільними зусиллями кожного дня, кожного року ви творите місто заради майбутнього ваших дітей та з поваги до ваших батьків.
Від щирого серця вітаю всіх балтян з Днем міста! Від усієї душі зичу місту динамічного розвитку і процвітання. Усім мешканцям вашого славетного краю бажаю міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі й Божого благословення!
Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії та сподівання. Хай ваше місто і надалі розвивається, а серед його жителів панують спільна злагода, взаємна повага та щира довіра.

З найкращими побажаннями
Президент України Петро Порошенко
6 жовтня 2018 р. м.Київ