Переселенці Донбасу заявили про бездіяльність міських чиновників

 

В мережі опубліковано відкритий лист від переселенців Донбасу на ім’я голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова,

Автори скаржаться на побутові проблеми, пов’язані з життям у занедбаних і аварійних будинках, а так само пишуть про страх перед настанням зимового сезону.

Також автори листа зазначають, що одеські чиновники обіцяли вирішити проблему з житлом ще 4 вересня під час мітингу біля стін адміністрації, однак за 20 днів нічого з обіцяного зроблено не було.

Переселенці просять Степанова звернути увагу на проблему і розібратися з байдужістю чиновників, щоб, за словами авторів, не відбувся «соціальний вибух» на грунті цієї проблеми.

перд1

Нагадаємо, що 4 вересня біля стін Одеської обласної державної адміністрації пройшов мітинг переселенців Донбасу. В ході мітингу люди вимагали якнайшвидшого вирішення їх проблем та виконання гарантій, які обіцяла влада за програмою вимушеного переселення із зони АТО. У мітингу брали участь, зокрема, мешканці будинку №4 по вулиці Успенській, які зайняли будівлю колишнього гуртожитку, що знаходиться в аварійному стані.