Перелік малодіяльних станцій «Укрзалізниці» буде зменшено на 77 станції,- Висоцький

Сьогодні на кол-конференції робочої групи з оперативного вирішення питань логістики в сільському господарстві обговорили низку питань. Зокрема, перелік малодіяльних станцій буде зменшено на 77 станції. Про це повідомив на своїй Facebook сторінці Тарас Висоцький, заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, пише agronews.ua.

  • 1. АТ «Укрзалізниця» не підвищуватимуть ставку плати за вагони власності АТ «Укрзалізниця» при здійсненні перевезень завантажених та порожніх контейнерів.
  • 2. АТ «Укрзалізниця» зменшила поріг по кількості вагонів для підписання договору довгострокової оренди з 500 вагонів до 200 вагонів для пілотного проєкту. Представники АТ «Укрзалізниця» заявили про зацікавлення у збільшенні сегменту довгострокових контрактів до 50% всього парку рухомого складу.
  • 3. АТ «Укрзалізниця» від 02.04.2020 затверджено зміни до Порядку проведення рейтинг-аналізу діяльності вантажних станцій АТ «Укрзалізниця». Новим Порядком передбачено збільшення експериментальної групи малодіяльних станцій з 10% до 30%. Експериментальна група – це станції, які тимчасово (до проведення наступної оцінки) виключаються із попереднього переліку малодіяльних станцій та які за результатами рейтингової оцінки одержали максимальний загальний бал. За попередніми розрахунками перелік малодіяльних станцій буде зменшено на 77 станції.
  • 4. Проект Договору про надання послуг з організації перевезення вантажів залізничним транспортом сьогодні буде розміщений на сайті Укрзалізниці.
  • 5. Наступну зустріч заплановано на 25 травня.

Запис Перелік малодіяльних станцій «Укрзалізниці» буде зменшено на 77 станції,- Висоцький спершу з’явиться на AgroNews.

Powered by WPeMatico