Озвучено стратегію розвитку сільських регіонів до 2024 року

Український агропромисловий комплекс демонструє позитивну динаміку розвитку. Проте українські села ще не мають необхідної кількості ресурсів, щоб бути багатими. Саме стратегію розвитку сільських територій через інвестиції в агро та в людей ми сьогодні презентували на Комітеті з питань аграрної та земельної політики. Про це міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов написав у своєму Фейсбук.

Українські села мають бути багатими! Ще одна ціль, яку Уряд разом з Парламентом готові втілювати. Ми плануємо вирівняти рівень заробітної плати за середнім рівнем по країні – з 85% до 100%.

За нашою стратегією, до 2024 року відкриємо для жителів села більше можливостей для розвитку через: залучення прямих інвестицій у сільське господарство; збільшення переліку програм державної підтримки; створення спеціального фонду; бізнес-інкубатори для 5000 учасників, які готові створювати малі та середні підприємства; нові механізми для кооперації; підтримку виробників органічної продукції; заходи ОТГ для підвищення комфорту жителів.

За найближчих 5 років – плануємо створити 200 000 нових робочих місць на селі. Тому для розвитку села важливою є реформа ринку праці, яка дозволить захистити права людей. Ми прагнемо легалізувати та зменшити бюрократію за тими видами трудових відносин (наприклад, сезонні роботи), які зараз, по факту, поза правовим полем.

Лише у минулому році держава спрямувала 4,4 млрд грн підтримки для понад 230 000 українців, а це майже 1700 підприємців.
Українське село буде успішним тоді, коли люди будуть успішними та багатими.

Докладний звіт за напрямком вже на сайті Мінекономіки.

Запис Озвучено стратегію розвитку сільських регіонів до 2024 року спершу з’явиться на AgroNews.

Powered by WPeMatico